Veľkonočný turnaj „U Slováka“ 2013

Veľkonočná stretávka hlohovskej šachovej elity sa odohrala v trošku bojových podmienkach. Avšak, ani tieto nepriaznivé podmienky, nedokázali odlúčiť skalných šachových nadšencov a sa zhromaždiť v takom veľkom počte a zmerať si sily s bývalými kolegami, ako taktiež urobiť peknú bodku za koncom ligovej sezóny 2012/2013. Táto veľká udalosť sa odohrala v pohostinstve „U Slovaka“, kde za doprovodu najslávnejšieho šachového velikána, ktorý sa bohužiaľ odmietol zúčastniť bojov o šachový trón a dohliadal na disciplínu a poriadok; si zmerali sily, tí najskúsenejší šachový nadšenci. Za sedem kôl sa podarilo obsadiť prvé miesto, skoro nezdolateľnému skúsenému bojovníkovi za finančné práva, Vladovi Škreňovi. Na druhom mieste skončil šachový veterán Pavol Malár a ako tretí nasledovala mladá nádejná krv hlohovského šachu Juraj Peška. Po dlhšom stagnovaní spoločných hlohovských turnajov sa podarilo, síce na rýchlo, zorganizovať menší klubový turnaj, v duchu dobrej nálady a spoločných prehier a víťazstiev. Dúfajme, že nie naposledy a brány v pohostinstve „U Slováka“ budú vždy šachistom otvorené dokorán.

DSC08460 DSC08464 DSC08470 DSC08472 DSC08473 Michalovia s velmajstrom

Vyhercovia Spoločná fotka Spoločna fotka 23 komentáre na “Veľkonočný turnaj „U Slováka“ 2013”

 1. mikis píše:

  Marek v jednej vete hneď 3 chyby: 7 kôl nie 9, nie nezdolateľný (prehral so mnou na šachovnici aj na čas), nakoniec i miesto y 😉 Najlepší progres zaznamenal vo výkonnosti Michal B (všetka česť za pohostenie), hodiny na 2. šachovnici radšej nekomentujem, škoda, že nehral Tóno.

  • Marek Racik píše:

   Ja sa ospravedlňujem,za takú hrúbku.Ďakujem za opravu – text bohužiaľ neprešiel redakčným koordinátorom :). Ak by si ešte niečo našiel, tak určite píš!

 2. miki barča píše:

  ake nehostinne podmienky? kto to pisal? 🙂 mimochodom uz som to musel zavret tak som zvedavy v akych nehostinnych podmienkach sa bude hrat nabuduce 🙂

Nechať odpoveď